Sănătatea ta

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Sănătatea ta

afectiuni si remedii naturiste pe baza de plante medicinale, propolis, miere, argila.


+2
rona82
topproduseslabit
6 participanți

    Pastile naturale de slabit

    avatar
    topproduseslabit


    Mesaje : 1
    Data de inscriere : 15/09/2013

    Pastile naturale de slabit Empty Pastile naturale de slabit

    Mesaj  topproduseslabit Dum Sept 15, 2013 8:44 am

    Pastile de slabit pe cale naturala. Cele mai bune rezultate obtinute pana acum. Produsele sunt naturale si au rezultate din primele doua saptamani. Alege produsul care ti se potriveste si care consideri ca ai nevoie.  Cel mai bun pret de pe piata. Pe site veti gasi mai multe detalii despre ele, cum ar fi:  Alcachofa Original, Acai Cleanse Forte, Alcachofa Extrem, AntiKilo Spray, LIDA DAIDAIHUA, Super Slim, Hyperdetox Colon, Concentrat RASPBERRY - 250 ml, Siluet R Plus pulbere, Interactiv Slim, etc.
    Momentan trimit detalii pe mesagerie sau forum.
    avatar
    rona82


    Mesaje : 6
    Data de inscriere : 28/05/2014

    Pastile naturale de slabit Empty Pastile de slabit

    Mesaj  rona82 Mier Dec 17, 2014 10:09 am

    Slabitul cu ajutorul unor suplimente pentru slabit poate ajuta cu conditia ca in timpul curei sa se faca exercitii fizice si sa se tina o dieta destul de stricta. Nu este de ajuns doar sa iei niste produse pentru a slabi, ci e nevoie mai mult de atat!
    avatar
    kroko


    Mesaje : 8
    Data de inscriere : 23/05/2014

    Pastile naturale de slabit Empty Re: Pastile naturale de slabit

    Mesaj  kroko Lun Mar 09, 2015 12:02 pm

    Exercitii fizice cat mai dese si o dieta fara grasimi pot face adevarate minuni:). Totul depinde doar de vointa noastra!

    avatar
    aliosan


    Mesaje : 3
    Data de inscriere : 29/07/2014

    Pastile naturale de slabit Empty Re: Pastile naturale de slabit

    Mesaj  aliosan Mier Noi 04, 2015 2:54 pm

    Niste suplimente care sa dea rezultate si care sa nu provoace efecte secundare???

    avatar
    gonzo10


    Mesaje : 9
    Data de inscriere : 06/06/2014

    Pastile naturale de slabit Empty Re: Pastile naturale de slabit

    Mesaj  gonzo10 Mier Feb 03, 2016 10:37 am

    Majoritatea pastilelor de slabit functioneaza prin faptul ca reduc pofta de mancare. Daca se mananca mai putin atunci nici grasimile acumulate nu or sa fie atat de multe. Nu stiu cum e dupa ce se termina cura, daca corpul in continuare e invatat sa ceara putina mancare sau revine la comportamentul de dinainte de cura.

    avatar
    bogdan77


    Mesaje : 7
    Data de inscriere : 22/04/2014

    Pastile naturale de slabit Empty Re: Pastile naturale de slabit

    Mesaj  bogdan77 Mar Iun 07, 2016 10:50 am

    Pentru slabit se poate incerca si Thermacuts. E un arzator bunicel de arderea grasimilor.

    avatar
    gonzo10


    Mesaje : 9
    Data de inscriere : 06/06/2014

    Pastile naturale de slabit Empty Re: Pastile naturale de slabit

    Mesaj  gonzo10 Mier Sept 21, 2016 12:44 pm

    Exercitii cat mai intense si cat mai dese. In timp o sa se observe cum apar rezultate si cum se obtine o silueta de invidiat.


    Continut sponsorizat


    Pastile naturale de slabit Empty Re: Pastile naturale de slabit

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi Mai 16, 2024 2:08 am