Sănătatea ta

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Sănătatea ta

afectiuni si remedii naturiste pe baza de plante medicinale, propolis, miere, argila.


4 participanți

    Marirea penisului cu Xtrasize

    avatar
    olariupq


    Mesaje : 2
    Data de inscriere : 21/11/2013

    Marirea penisului cu Xtrasize Empty Marirea penisului cu Xtrasize

    Mesaj  olariupq Joi Noi 21, 2013 2:51 pm

    Xtrasize sunt suplimente pentru cresterea penisului ce se gasesc pe sait-ul xtrasize.ro

    Producatorul afirma ca acestea pot mari dimensiunea penisului cu pana la 7,5 cm in 6 luni de tratament!
    avatar
    marcus16


    Mesaje : 1
    Data de inscriere : 13/12/2013

    Marirea penisului cu Xtrasize Empty Marirea penisului

    Mesaj  marcus16 Vin Dec 13, 2013 11:51 am

    Astazi  am cumparat si eu 3 cutii din suplimentul Xtrasize si de maine cred ca o sa incep tratamentul. Sper sa-si faca efectul si sa ma pot bucura de o viata sexuala implinita!
    avatar
    olariupq


    Mesaje : 2
    Data de inscriere : 21/11/2013

    Marirea penisului cu Xtrasize Empty Re: Marirea penisului cu Xtrasize

    Mesaj  olariupq Vin Ian 10, 2014 10:51 am

    De cele mai multe suplimentele reactioneaza in functie de metabolismul fiecarei persoane in parte. Exista persoane care au avut rezultate bune, precum si exista persoane care nu au avut rezultate bune! Pana la urma conteaza si ce faci in timpul tratamentului pt a avea rezultate bune!
    Foarte multi barbati folosesc in paralel si un extender pt prelungirea penisului. Extenderul este un dispozitiv ce a fost creat dupa modelul aparatelor care pot sa prelungeasca membrele oamenilor!
    avatar
    radubar


    Mesaje : 1
    Data de inscriere : 26/02/2014

    Marirea penisului cu Xtrasize Empty Marirea penisului cu Xtrasize

    Mesaj  radubar Mier Feb 26, 2014 4:40 pm

    Astazi am cumparat si eu 3 cutii de Xtrasize. Poate ca o sa ma ajute si pe mine si o sa reusesc sa-mi maresc dimensiunea penisului cu cativa cm. Imi doresc enorm de mult acest lucru, mai ales ca din ce stiu eu ca pentru cresterea placerii la o femeie dimensiunea penisului conteaza foarte mult! O sa revin cu noi impresii dupa ce termin prima cutie, adica peste vreo 2 luni, pt ca o cutie cica ajunge pt 2 luni!Smile

    Numai bine!
    avatar
    gonzo10


    Mesaje : 9
    Data de inscriere : 06/06/2014

    Marirea penisului cu Xtrasize Empty Re: Marirea penisului cu Xtrasize

    Mesaj  gonzo10 Vin Mai 04, 2018 11:56 am

    Ar fi extraordinar sa existe asa ceva. Probabil foarte multe persoane si-ar rezolva problemele de natura sexuala si ar castiga mai multa incredere in fortele proprii, ceea ce ar fi foarte important.


    Continut sponsorizat


    Marirea penisului cu Xtrasize Empty Re: Marirea penisului cu Xtrasize

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Mai 17, 2024 3:06 pm