Sănătatea ta

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Sănătatea ta

afectiuni si remedii naturiste pe baza de plante medicinale, propolis, miere, argila.


4 participanți

    Climax Control pentru ejaculare precoce

    avatar
    bogdan77


    Mesaje : 7
    Data de inscriere : 22/04/2014

    Climax Control pentru ejaculare precoce Empty Climax Control pentru ejaculare precoce

    Mesaj  bogdan77 Lun Mai 12, 2014 2:07 pm

    Suplimente pentru ejacularea precoce!
    avatar
    gonzo10


    Mesaje : 9
    Data de inscriere : 06/06/2014

    Climax Control pentru ejaculare precoce Empty Climax Control

    Mesaj  gonzo10 Vin Iun 06, 2014 12:55 pm

    Pentru a scapa de ejacularea precoce e nevoie sa se urmeze un tratament cu diverse suplimente pe baza de plante. La o cura cu suplimentele astea se poate urma si o dieta alimentara sau consiliere psihologica care pot ajuta foarte mult!

    Si eu am facut cura cu suplimentul Climax Control si am obtinut ceva rezultate cu el. Nu e cine stie ce, dar e un plus! Problemele de natura sexuala sunt unele destul de neplacute, care din pacate afecteaza o mare parte din populatia masculina. lasate netratate acestea se pot agrava si vor fi mult mai greu de tratat!

    avatar
    mariusik


    Mesaje : 1
    Data de inscriere : 25/06/2014

    Climax Control pentru ejaculare precoce Empty Tratament ejaculare precoce

    Mesaj  mariusik Mier Iun 25, 2014 12:36 pm

    Pentru tratarea ejacularii precoce exista pe piata foarte multe produse care promit ca pot trata ejacularea precoce int-un timp relativ scurt! Atunci cand te decizi sa cumperi un astfel de produs este necesar sa alegi doar acele produse care nu iti produc efecte adverse si care te pot ajuta sa iti vindeci problema intr-un interval scurt de timp. Printr-o analiza mai indelungata si prin cautari repetate o sa-ti dai seama care produs functioneaza si care nu si in felul asta vei alege un produs care te va ajuta sa iti rezolvi deficienta de care suferi!

    avatar
    kroko


    Mesaje : 8
    Data de inscriere : 23/05/2014

    Climax Control pentru ejaculare precoce Empty Re: Climax Control pentru ejaculare precoce

    Mesaj  kroko Lun Dec 11, 2017 4:15 pm

    Si extractele de plante sunt foarte utile pentru tratarea ejacularii precoce, dar trebuie sa stii cu ce te tratezi si ce efecte secundare da fiecare planta in parte pentru a nu risca alte probleme mai nasoale.

    avatar
    gonzo10


    Mesaje : 9
    Data de inscriere : 06/06/2014

    Climax Control pentru ejaculare precoce Empty Re: Climax Control pentru ejaculare precoce

    Mesaj  gonzo10 Joi Mai 24, 2018 11:42 am

    Ejacularea precoce poate fi tratata si daca se folosesc remedii naturiste care sa contribuie la redarea unei stari sexuale bune si viguroase.


    Continut sponsorizat


    Climax Control pentru ejaculare precoce Empty Re: Climax Control pentru ejaculare precoce

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mier Mai 15, 2024 3:53 am