Sănătatea ta

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Sănătatea ta

afectiuni si remedii naturiste pe baza de plante medicinale, propolis, miere, argila.


+2
irina98
alina12
6 participanți

    Suplimentele Untoxin pentru detoxifierea organismului!

    avatar
    alina12


    Mesaje : 3
    Data de inscriere : 21/05/2013

    Suplimentele Untoxin pentru detoxifierea organismului! Empty Suplimentele Untoxin pentru detoxifierea organismului!

    Mesaj  alina12 Mar Mai 21, 2013 3:48 pm

    Am descoperit suplimentele astea pe un site de profil si ma bucur nespus de acest lucru. Suplimentele sunt ok deoarece sunt facute din plante si nu produc efecte adverse asupra organismului si in plus iti dau energie si iti regleaza si metabolismul!
    Daca l-a mai folosit careva il rog sa-mi impartaseasca si mie din experienta lui!
    Multumesc!
    avatar
    irina98


    Mesaje : 2
    Data de inscriere : 22/05/2013

    Suplimentele Untoxin pentru detoxifierea organismului! Empty Detoxifiere Untoxin

    Mesaj  irina98 Mier Mai 22, 2013 2:57 pm

    Am facut si eu o cura cu suplimentul asta si simt ceva schimbari in bine. Adica am scapat de starea de balonare si ma simt mai energica. O sa continui tratamentul si poate ca ma ajuta sa si slabesc:)
    avatar
    alina12


    Mesaje : 3
    Data de inscriere : 21/05/2013

    Suplimentele Untoxin pentru detoxifierea organismului! Empty Detoxifierea organismului

    Mesaj  alina12 Joi Aug 01, 2013 1:07 pm

    Mersi mult de raspuns. Intr-adevar pare ok, dar cu cate nebunii s-au intamplat si cu pastilele de slabit nu stii niciodata. Oricum asta e ok, m-am documentat extrem de mult despre el. Deocamdata starea de indispozitie si balonare a disparut de la sine, dar probabil daca mai am de-a face cu o intoxicare a organismului o sa apelez la suplimentul asta!
    Numai bne!
    avatar
    irina98


    Mesaje : 2
    Data de inscriere : 22/05/2013

    Suplimentele Untoxin pentru detoxifierea organismului! Empty Re: Suplimentele Untoxin pentru detoxifierea organismului!

    Mesaj  irina98 Vin Aug 16, 2013 3:40 pm

    Asta nu este un supliment pentru slabire ci ajuta doar la detoxifierea organismului. Bine ca prin detoxifiere poti sa scazi si cateva kilograme, asta e altceva dar daca vrei sa slabesti e de preferat sa cumperi un produs care e destinat in special pt slabire!
    Numai bine!
    avatar
    alina12


    Mesaje : 3
    Data de inscriere : 21/05/2013

    Suplimentele Untoxin pentru detoxifierea organismului! Empty Detoxifierea organismului

    Mesaj  alina12 Lun Aug 26, 2013 11:01 am

    Am dat ieri comanda de 3 cutii de Untoxin. O sa fac o cura de detoxifiere de 3 luni deoarece vreau sa scap defintiv de toxinele din organism. Sper sa functioneze si in cazul meu!
    avatar
    getutza


    Mesaje : 1
    Data de inscriere : 27/03/2014

    Suplimentele Untoxin pentru detoxifierea organismului! Empty Detoxifierea organismului

    Mesaj  getutza Joi Mar 27, 2014 3:57 pm

    Suplimentele pentru detoxifierea organismului sunt o varianta destul de buna chiar si pt slabit. Nu am folosit Untoxin, dar am auzit ca ar fi destul de eficient in detoxifierea organismului si pt slabit!
    avatar
    corinaman


    Mesaje : 1
    Data de inscriere : 25/04/2014

    Suplimentele Untoxin pentru detoxifierea organismului! Empty Untoxin

    Mesaj  corinaman Vin Apr 25, 2014 1:24 pm

    In cazul meu nu prea functioneaza suplimentul asta. Il folosesc de 2 saptamani dar nu vad vreo modificare pana acum. Starile de balonare nu mi-au disparut si durerile abdominale se pare ca persista. Astept sa apara si senzatiile pozitive!

    avatar
    rona82


    Mesaje : 6
    Data de inscriere : 28/05/2014

    Suplimentele Untoxin pentru detoxifierea organismului! Empty Detoxifierea organismului cu Untoxin

    Mesaj  rona82 Mier Mai 28, 2014 12:44 pm

    Untoxin este un supliment pentru detoxifierea organismului care ajuta destul de mult la eliminarea toxinelor dar si la slabit. Eliminarea toxinelor este o activitate extrem de importanta care daca este facuta corect se poate ajunge la rezultate destul de bune intr-un timp destul de scurt!

    In afara acestor suplimente se pot folosi si metode traditionale care sa ajute la eliminarea toxinelor din organism!

    avatar
    bogdan77


    Mesaje : 7
    Data de inscriere : 22/04/2014

    Suplimentele Untoxin pentru detoxifierea organismului! Empty Re: Suplimentele Untoxin pentru detoxifierea organismului!

    Mesaj  bogdan77 Joi Mar 26, 2015 11:34 am

    Detoxifierea organismului se poate realiza si folosind diverse remedii pe baza de plante sau cure cu fructe care au un puternic caracter detoxifiant. Prunele sunt cele mai utilizate fructe in detoxifierea si curatirea organismului.


    Continut sponsorizat


    Suplimentele Untoxin pentru detoxifierea organismului! Empty Re: Suplimentele Untoxin pentru detoxifierea organismului!

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Mai 17, 2024 2:35 pm